1584512616-home-packshot.png

Świetne wyniki przy niewielkim nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny rezultat treningów
najwyższa jakość produktów
przypływ sił oraz energii
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w rozmiaru ręki! Somatodrol zwiększy Twoją odporność oraz masę mięśniową. To głównie efektywny i mocny środek dostępny dla wszystkiego, kto potrzebuje zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najlepsze rezultaty treningów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie leżał na ochronie Twojego testosteronu. Nazywa to jedyne korzyści. Zobacz jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i chęci jeszcze nigdy nie było rzeczywiście oczywiste oraz mocne. Będziesz traktował pewność, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Użytkowanie Cerberusa zgodnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstawania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty treningów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na zdolność oraz zdobądź na następny poziom ćwiczeń. Kimera toż znaczniejsza masę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, wykonany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dokonaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na wyniki treningów. Zwiększ wydajność fizyczną choćby o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej rywalizacji i lub przekonany do drugiego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najściślejszym szczególe. Nie będziesz posiadał żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co spożywać także jako uczyć, by zmienić organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Rezultaty będą jasne już za trzy miesiące!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Comments are closed.