317771053-home-packshot.png

Marzyłeś o wspaniałej formie, jednak trudno o taki rezultat? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najłatwiejsze aktywne składniki oddają Ci pewność, że Twój testosteron, na jaki właśnie ciężko pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus umożliwi Ci stworzyć mięśnie ze byliśmy i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie moce i chęci jeszcze zupełnie nie było tak banalne oraz mocne.
Cerberus

Jeżeli chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który idzie na zmianę androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym tenże stanowi zatem Twoim wrogiem. Cerberus jest dobrym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak dostosowuje się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia wyniki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i zachowuje poziom testosteronu na dużym poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak chodził w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Pokazało się, iż ta tendencje do budowania swojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad własnym ciałem i doborem zdrowej diety nauczyły go jak właściwie pamiętać o siebie. Tę naukę wyraża naszym podopiecznym.

Cerber to wyjątkowy mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Comments are closed.