424328664-vivens.png

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który zlikwiduje ten kłopot i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną potrafi istnieć niezdrowa dieta oraz niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który podnosi ich wystrój i formę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie przyznają się również dla osób, jak też dla mężczyzn, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że cały olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na drugi element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w współczesnym zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To akurat te czynniki stanowią o sprawnym funkcjonowaniu specyfiku a biorą kolosalne stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, i co za czym chodzi, choćby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo Oil

Comments are closed.