424328664-vivens.png

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który rozwiąże tenże kłopot oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością potrafi istnieć chora dieta oraz niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który zmienia ich wizerunek i formę. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie kształtują się i dla pań, jak oraz dla mężczyzn, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszystek olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na kolejny element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Działają w tym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To dokładnie owe składniki decydują o sprawnym funkcjonowaniu środka a stanowią wyjątkowe stanowisko w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, i co za czym chodzi, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo

Comments are closed.