409223744-oil.png

Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo pochodzące z częstych elementów wzmacniających, jakie wybierają się w niniejszym serum sprawiają, że tylko po pierwszej aplikacji że i odczuwać różnicę. To unikalna formuła, która łączy się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w odpowiednich proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednakże ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i połączonych z nimi pomocy. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży doprowadza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie ochrania włosy przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co czyni niezbyty dowód iż warto sięgnąć z atutów tego zabiegu osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

ProEngine Ultra

Revitalum Mind Plus

Vivese

Comments are closed.