659035548-jin.png

Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć żale, niezadowolenia i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi samym z najsilniejszych i najczęściej praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia szczęście i przyciąga dobrą energię.

Świeca tworzona jest ręcznie z naturalnego wosku, posiada knot nasączony olejkami i sokami z szczególnie silnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału potrzebna jest również odpowiednia formuła, jaka była polecana obecnie w starożytności; to jedyne zaklęcie ochronne, jakie nasza strzec przed niekorzystną energią z zewnątrz, zmartwieniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest życie wielowymiarowe. Nie właśnie chroni przed nieszczęściem i oczyszcza, lecz i unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa znaczną działalność w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha i odprężenia umysłu, co we współczesnym świecie jest skrajnie ważne. Jednak sam proces odprawiania rytuału wymaga zaledwie paru przygotowań: dobrego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, jakie mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem należy zaledwie skoncentrować się na planu, który zamierzamy otrzymać dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

Kankusta-Duo

Knee Active Plus

Comments are closed.