632084522-clim.jpg

Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja kobieta nie stanowiła w szerocy zaspokojona? Panie chcą dużo czasu, by czuć całkowitą satysfakcję z stosunku oraz przeżyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, iż to nie problem, to jedyny wiesz, że nie udało Ciż się jej w duzi zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się to głównie, ona potrafi w obrębie stracić cierpliwość.

Długi seks wydaje się być środkiem do dobrego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, gdy zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele jest możliwość, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawy.

Formuła Climax Control może wykonać, że będziesz w mieszkanie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem terapii. Ten możliwy czas ma sposobność zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz miał zdolność kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Szybko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

ClimaxControl

Derminaks

Femmaks

Comments are closed.