2824-6776-ico-wu.jpg

Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Funkcjonuje kilka prostych strategii, pozwalających wypracować mocniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie silna albo jeśli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz kilka rad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę nieskomplikowany metod, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady bez wątpienia okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego potencja uszczuplenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i krok po kroku powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, że zmniejsza się przepływ krwi do członka w trakcie seksu. Jeżeli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to niezbyt dobra okoliczność dla twojej erekcji. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną wydolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to wykazujesz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się również do schorzeń układu krwionośnego. Ten stan może także wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra zel być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.

Comments are closed.