8454-5435-ico-wu.jpg

Wszystko o problemach z męskością

Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Seks, który zazwyczaj jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Jest tak wtedy, kiedy cierpisz na 1 z 5 chorób. Poznaj demony, które mogą przemienić twoją przyjemność w koszmar.

Tych pięć demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, levitra rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wszystkie te schorzenia można leczyć środkami tradycyjnymi, zazwyczaj lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Istnieją także domowe metody leczenia niektórych z nich.

Zapewne wszyscy faceci lubią stosunki seksualne, ale tych parę chorób może doprowadzić do tego, że twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Warto więc wiedzieć nieco więcej o tych chorobach oraz o sposobach usuwania ich, jeśli już cię dopadną.

Infekcja dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną opanowane przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większość infekcji dróg moczowych rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz cialis tanio z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują infekcje, najczęściej gnieżdżą się się w jelicie grubym i są także w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeśli konsumujesz za mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołów prostaty albo kamienie nerkowe także powiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.

Comments are closed.