2554-4835-ico-wu.jpg

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co kłopoty z erekcją lub impotencja. Mężczyźni, którzy mają zbyt niskie libido lub nawet jego brak, mogą uzyskać erekcję, nawet, jeżeli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny może być następstwem bardzo rozmaitych powodów, które obejmują zarówno problemy fizyczne oraz psychiczne. Te pierwsze to przeważnie alkoholizm, narkomania, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca lub działania uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido ewentualnie wręcz jego zaniku wymienia się depresję, stres, ukryty homoseksualizm oraz problemy w związku. Niskie
kamagra zel libido może również wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań spowodowanych traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Nerwowe sytuacje

Większa część mężczyzn przeżywa stres z powodu kłopotów zawodowych albo problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm człowieka ma wrodzoną tendencję do reagowania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. Z tego powodu wydziela hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w naturze mają pobudzać go do działania. Trudno jednakże po otrzymaniu słownej reprymendy od szefa zacząć go bić albo brać nogi za pas, dlatego przeważnie dusimy tę naturalną reakcję, powodując, że zgromadzona energia i napięcie nie znajdują ujścia. Jeśli przez długi okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie mając szansy rozładować swoich nerwów, musisz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich viagra jak brak popędu płciowego czy brak zainteresowania seksem.

Comments are closed.