2892-2187-ico-wu.jpg

9 sposobów na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i towarzyszki satysfakcja ze stosunku była o wiele większa.

Oto parę prostych wskazówek, aby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wyzwalać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania dowiodły, że dotyk ożywia produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Wynik jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto światło słoneczne obniża poziom melatoniny, hormonu, który obniża płodność i apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy o miłości

Zgodnie z tym co udowadniają naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz czuły. Stwierdzili oni, iż filmy romantyczne zwiększają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i wzwody są kontrolowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, gdy zajdzie tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa napływa większa dawka krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Każdego dnia wypijaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, tania levitra
iż owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego sprawia, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Otocz się zapachem waniliowym

Zapach wanilii efektywnie wzmacnia przepływ krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wydzielanie fal alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej kłopotliwe niż zaopatrywanie się w środki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli mężczyzna konsumuje za mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. W związku z tym warto włączyć do diety wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może prowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do członka. Pewne badanie udowodniło, że już 2 papierosy mogą sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych negatywnych przymiotach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra tanio

Comments are closed.